Online vizitky

  • Chcete byť úspešní? Ste na voľnej nohe a hľadáte prácu? Pridajte sa!

Našim poslaním je podporovať flexibilné formy práce na Slovensku. Jednou z ciest je i podpora nezávislých profesionálov, živnostníkov a podnikateľov. Chceme vytvoriť sieť odborníkov mnohých profesií a mnohým pomôcť rozbehnúť ich začínajúce podnikanie.

Ste odborník v určitej oblasti? Vytvorte si online viztitku. Staňte sa súčasťou databázy nezávislých profesionálov voľne prístupnej na všetkých stránkach portálu www.flexipraca.sk širokej verenosti.  Vizitka Vám poskytne i priestor pre vloženie referencií a komentárov od vašich zákazníkov hodnotiacich vaše služby.

Príklady odborných profesií: účtovník, programátor, grafik, novinár, architekt, marketingový špecialista, virtuálny/a asistent/ka, nezávislý personalista, právnik, IT profesionál, developer, webdesigner, animátor, copywriter, lektor cudzích jazykov, finančný poradca, realitný agent a mnohé iné.

Momentálne je možné využívať službu bezplatne a bez registrácie.

Ak máte návrh na vytvorenie novej kategórie slobodného povolania, prosím, dajte nám vedieť.

V prípade, že po vložení formulára do databázy, chcete online vizitku ešte dodatočne upraviť, doplniť alebo zrušiť, prosím kontaktujte nás.

Formulár pre vytvorenie online vizitky

Ak potrebujete vypracovať podnikateľský zámer, určite vám poradíme s jeho prípravou. 


  • Potrebujete odbornú radu alebo priamo určitého experta? Potrebujete optimalizovať ľudské zdroje?

Hľadáte odborníkov, no nie na plný úväzok, ale len na prácu na konkrétnych projektoch. Hľadáte profesionálov, ktorí nebudú len vysedávať v kacelárii, ale  budú pre vás pracovať predovšetkým pružne a flexibilne?

Rozvíjajte sa efektívne! Využívajte skúsených odborníkov, ktorí budú pre vás radi  pracovať len toľko hodín, koľko potrebujete. Doprajte si odborníkov len na určité funkcie a projekty.

Zalistujte vo voľne prístupnej databáze odborníkov. Dostanete sa k nej  zo sekcie „Na voľnej nohe“ prístupnej na všetkých stránkach portálu www.flexipraca.sk.  Je tu niekoľko desiatok odborníkov k vašim službám.

Informácie o flexibilnom pracovnom trhu